UAB "Liunera" Autorizuotas STIHL serviso dileris

Veido ir klausos apsauga su skydeliu ir nailono tinkleliu „ECONOMY“

Lengvas derinys su apsauginėmis ausinėmis geram garso, nuleidžiamu nailono antveidžiu ir reguliuojamu galvos dirželiu, EN 352, EN 1731, SNR 24 (H : 28; M : 21; L : 13) (iki 104 dB(A)).

Versija Kaina
Veido ir klausos apsauga su skydeliu ir nailono tinkleliu „ECONOMY“
25,00 € (su PVM)

Standartinė įranga

  • Plastikinis tinklelis
    Lankstus plastikinis tinklelis yra dažniausiai naudojama veido apsauga, yra atsparus ir ilgaamžis. Atkreipkite dėmesį, kad papildoma akių apsauga labai rekomenduojama.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.