UAB "Liunera"

Autorizuotas STIHL serviso dileris

AL 101 įkroviklis

STIHL COMPACT akumuliatorinės serijos įkroviklis. Su veikimo rėžimo indikatoriumi (šviesos diodai) ir "Velcro" juosta skirta suvynioti laidui. Jei reikia įkroviklis gali būti kabinamas ant sienos.

Versija Kaina
AL 101 įkroviklis
49,00 € (su PVM)

Galingumas kW 0,1
Svoris kg 0,7
Įkrovimo srovė A 1,6
AK 10 akumuliatoriaus įkrovimo laikas min 1) 80
AK 20 akumuliatoriaus įkrovimo laikas min 1) 150
AK 30 akumuliatoriaus įkrovimo laikas min 2) 205
AP 300 akumuliatoriaus įkrovimo laikas min 1) 250
  • 1) Iki 100 %
  • 2) iki 100 %
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.