UAB "Liunera"

Autorizuotas STIHL serviso dileris

HSA 94 T, 75 cm, be akumuliatoriaus ir įkroviklio

Profesionaliai priežiūrai

Itin galingos, tvirtos akumuliatorinės gyvatvorių žirklės profesionalams,skirtos tiksliems pjūviams dideliu peilių greičiu. Pastovus eigos dažnis, net esant apkrovai, pasukama universali rankena su trijų pakopų reguliuojamu eigos dažniu, iš dviejų pusių išgaląsti ašmenys, skirti karpymo darbams, prisukama apsauga nuo įpjovimo ir peilių juostos galo apsauga.

Versija Kaina
HSA 94 T, 75 cm, be akumuliatoriaus ir įkroviklio
579,00 € (su PVM)

Juostos ilgis cm 75
Svoris kg 1) 4,1
Nominali įtampa V 36
AP 300 akumuliatoriaus veikimo laikas (pakopomis 1/2/3) min 2) 135/120/105
AP 100 akumuliatoriaus veikimo laikas (pakopomis 1/2/3) min 2) 45/40/35
Bendras ilgis cm 130
Sūkių skaičius (pakopomis 1/2/3) 1/min 4.400/4.700/5.000
Triukšmo lygis dB(A) 3) 97
Vibracijos lygis kairėje / dešinėje m/s² 4) 3,1/3,2
Vibracijos lygis, kairė/dešinė m/s² 4) 3,2/3,1
Nominali įtampa V 36
Atstumas tarp dantukų mm 30
Akumuliatorinė technologija Ličio jonų PRO
Rekomenduojamas akumuliatorius AP 300
 • 1) Be akumuliatoriaus
 • 2) Naudojimo laikas priklausomai nuo sąlygų gali skirtis
 • 3) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2.5 dB (A)
 • 4) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2 m/s²

Standartinė įranga

 • STIHL EC technologija
  STIHL bešepetėlinis elektros variklis (EC) taupo elektrą ir beveik nenusidėvi, tarp kitko dėka papildomos STIHL „EC“ elektronikos. Būdama pažangiu kontrolės centru ji bet kuriuo metu aptinka į įrenginį įstatytą akumuliatorių ir maitina EC variklį tinkama akumuliatoriui galia. Tokiu būdu visada užtikrinama optimali įrenginiui tiekiama galia – būtent visą akumuliatoriaus išsikrovimo laikotarpį.
 • Prisukama ašmenų galo apsauga
  T formos elementas, pagamintas iš plieno lakšto, yra pritvirtinamas ant peilių juostos galo dviem varžtais. Jis apsaugo peilį nuo kontakto su žeme ar siena, o susidėvėjus, gali būti lengvai pakeistas.
 • Pritvirtinta apsauga nuo įsipjovimo
  Sumažina traumų riziką vartotojui ir užtikrina lengvą keitimą susidėvėjus.
 • Kilpinė rankena
  Ergonomiška kilpinė rankena idealiai tinka dirbti bet kokiomis kryptimis ir užtikrina saugų, ilgą darbą.
 • Pjovimo variantas (T)
  T serijos STIHL gyvatvorių kirpimo žirklės labiausiai tinkamos dailiam pjovimui ir krūmų formavimui. Visa tai dėka smulkesnių peilių ir mažesnių tarpų tarp jų.
 • Pasukama daugiafunkcė rankena
  Pasukama valdymo rankena leidžia pasirinkti optimalią rankenos padėtį kiekvienam panaudojimui – paprastas ir patikimas valdymas.
 • Dvipusiai pjovimo ašmenys
  Pjovimo ašmenys galandami iš abiejų pusių. Sumani ašmenų geometrija leidžia gerai atlikti darbą.
 • Reguliuojamas ašmenų greitis
  Ašmenų greičio eiga gali būti reguliuojama trejomis pakopomis. Tai suteikia idealų peilių judėjimo greitį kiekvienai užduočiai. Valdymo jungtukas sukasi kartu su daugiafunkcine rankena, todėl jis visada yra lengvai pasiekiamas.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.