UAB "Liunera"

Autorizuotas STIHL serviso dileris

RE 282 PLUS

Profesionali aukšto slėgio plovykla

„PLUS“ patogus ir našus valymo įrenginys. Mažos spartos variklis, žarnos būgnas su 15 m armuotos plienu aukšto slėgio žarnos, antras purkštuvo vamzdis su rotaciniu antgaliu, 400 V maitinimas, atsparūs dilimui, dengti keramika stūmokliai, ergonominis STIHL profesionalus purškiklis, valiklių talpa, slėgio / kiekio reguliatorius, manometras, didelis vandens filtras.

Versija Kaina
RE 282 PLUS
1.129,00 € (su PVM)

Svoris kg 1) 42
Garso lygis dB(A) 2) 73,4
Triukšmo lygis dB(A) 2) 87,6
Darbinis slėgis bar 60 - 160
Maksimalus slėgis bar 200
Min. vandens srautas l/h 700
Maks. vandens srautas l/h 760
Maks. vandens tiekimo temperatūra °C 60
Vibracijos lygis m/s² 3) mažiau 1,5
Aukšto slėgio žarnos ilgis m 15
Elektros laido ilgis m 5
 • 1) Pilnas komplektas
 • 2) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 1.5 (dB(A))
 • 3) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2 m/s²

Standartinė įranga

 • Varinis siurblys su keramikiniais stūmokliais
  Varinis siurblio korpusas ir keramikiniai stūmokliai iki minimumo sumažina dilimą ir taip prailgina siurblio naudojimo laiką.
 • Monometras
  Monometre puikiai matomas esamas darbinis slėgis.
 • Skaidri plovimo priemonių talpykla, nuimama
  Su permatomu lygio indikatoriumi. Dozavimo sistema į turimą vandens kiekį įmaišo reikiamą valymo priemonių kiekį. Taip saugoma aplinka ir yra ekonomiška. Visi modeliai su valymo priemonių talpyklomis gali įsiurbti valymo priemones iš išorinių statinių.
 • Valymo priemonių dozavimo sistema
  Naudojant dozavimo sistemą į vandenį galima įmaišyti reikiamą valymo priemonių kiekį. Saugo gamtą ir yra itin ekonomiška. Visi modeliai su baku valymo priemonėms, valymo priemonę gali įsiurbti ir iš išorinės taros.
 • Profesionali purškimo įranga
  Sumažinta rankenėlės nuspaudimo jėga mažina nuovargį, dirbant ilgesnį laiką. Ergonomiškas dizainas padeda lengviau kompensuoti vandens srovės atatrankos jėgą. Paprastas priedų ir purškimo vamzdžio keitimas, naudojant greitąją jungtį.
 • Greitoji jungtis – profesionali purškimo įranga
  Greitoji jungtis padeda sutaupyti laiko, keičiant purškimo vamzdį ir priedus, kadangi keitimas vyksta lengviau ir greičiau.
 • Antras purškimo vamzdis su rotaciniu purkštuku
  PLUS modeliuose šalia ritės žarnai yra antras purškimo vamzdis su iš anksto sumontuotu rotaciniu purkštuku. Todėl galima greitai pakeisti plokščios srovės ir rotacinį purkštukus. Nebereikia atsukinėti ir vėl užsukinėti tiek plokščios srovės, tiek rotacinį purkštukus.
 • Mažų sūkių variklis ir tvirtas varinis siurblys
  Esant didesniam siurblio našumui, mažų sūkių variklis veikia mažesniais sūkiais. Tai užtikrina ilgesnį variklio ir siurblio eksploatavimo laiką ir tylesnį darbą. Keramikiniai stūmokliai iki minimumo sumažina dilimą ir taip prailgina siurblio naudojimo laiką.
 • Aukšto slėgio žarnos vyniojimo mechanizmas
  Su integruotu žarnos vyniojimo mechanizmu tvarkingai suvyniosite plienu sutvirtintą aukšto slėgio žarną.
 • Plienu sustiprinta aukšto spaudimo žarna
  Aukšto slėgio žarna yra sustiprinta metalu, taip ji yra atspari ir ideali naudoti sudėtingomis sąlygomis.
 • Dviejų purškimo antgalių laikiklis
  Du skirtingi purkštuvo kotai (su skirtingais antgaliais) gali būti laikomi ant įrenginio kartu, visada jums po ranka.
 • Aliumininė nešiojimo rankena
  Stabili aliumininė rankena įrenginio apačioje, kad būtų lengviau pernešti.
 • Pasukamas jungimo laido laikiklis
  Dėl jungimo laido laikiklio sukimosi jungimo laidas žymiai paprasčiau ir tuo pačiu greičiau nuvyniojamas nuo įrenginio.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.