UAB "Liunera" Autorizuotas STIHL serviso dileris

MB 6 RH

Speciali, savaeigė vejapjovė: aukštai žolei, sodui ir nelygiems paviršiams.

VIKING MB 6 RH benzininė žoliapjovė skirta aukštai žolei pjauti ten, kur rečiau pjaunama - sodų ir aukštos žolės pievose, krūmynuose bei soduose su laukinių augalų zonomis. Dėl 3 ratų konstrukcijos jos yra ypač manevringos, o dėl didelių galinių ratų - puikiai tinka nelygiose vietovėse. Speciali, priekyje atvira korpuso forma skirta dideliam žolės kiekiui apdoroti. Tvirta atrama pjovimo korpuse apsaugo variklio veleną nuo pažeidimų, jei peilis susiduria su kliūtimis. Centrinis, keturiomis pakopomis, reguliuojamas pjovimo aukštis nuo 55 cm iki 150 cm. Pasukama, reguliuojamo aukščio, lanko formos rankena. Dideli galiniai ratai su integruota laisvosios eigos funkcija ir 360 laipsnių posūkio diapazonu, kad būtų lengviau manevruoti. Tvirto lakštinio plieno korpusas ir šoninė žolės išmetimo anga. Pasukamas priekinis ratas yra fiksuojamas, o jo aukštis reguliuojamas. Apsauga nuo dulkių, pagaminta iš specialiu pluoštu sustiprinto sintetinio brezento, saugo naudotoją ir įrenginį nuo dulkių ir sulaiko nupjautos žolės daleles.

Versija Kaina
MB 6 RH
buvo 1.360,00 € 1.229,00 € (su PVM)
Akcija baigiasi 2018-10-31

Vejos plotas m² iki 2500
Pavara 1-greičio
Svoris kg 67
Triukšmo lygis, išmatuotas LpA dB(A) 86
Triukšmo lygio neapibrėžties koeficientas KpA dB(A) 2
Vibracijos vertė (AHW) m/s² 4.02 / 2.01
Pjovimo plotis cm 53
Pjovimo aukštis mm 55-150

Standartinė įranga

 • Pasukama valdymo rankena
  Optimaliai darbo padėčiai nuožulniose vietovėse užtikrinti ir žolei tiksliai nupjauti prie tvorų ir sienų.
 • Atvira korpuso forma
  Speciali, priekyje atvira korpuso forma skirta dideliam žolės kiekiui apdoroti.
 • Alkūninio veleno apsauga
  Profesionalų išbandytas VIKING sprendimas saugo peilį nuo deformacijų, netgi užkliuvus už medžių šaknų, ir ilgina eksploatavimo trukmę.
 • "Vario" pavara
  "Vario" pavara naudinga pjaunant veją tuomet, kai yra dideli plotai ar švelnios nuokalnės. Nustačius valdymo rankenėlę vejapjovė pradeda judėti.
 • Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas
  Su svirtimi galima tiksliai sureguliuoti pjovimo aukštį 7 padėtimis, o pasirinktas aukštis rodomas stebėjimo langelyje.
 • Reguliuojamas priekinis ratas
  Fiksuotas arba laisvas: laisvai judantis priekinis ratas suteikia manevringumo, bet tuo pačiu jį galima ir užfiksuoti. Užfiksavus paprasčiau pjauti didesnius plotus.
 • Valdymo rankenos aukščio nustatymas
  Naudotojas gali pats nustatyti pjovimo aukštį, atsižvelgdamas į savo ūgį, be to, rankeną paprasta sulenkti prieš vežant arba sandėlyje.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.