UAB "Liunera" Autorizuotas STIHL serviso dileris

MT 6127 ZL

Neprilygstamas komfortas, naujas dizainas ir nauji techniniai akcentai

Modelis MT 6127 ZL su pjovimo pločiu iki 125 cm gali lengvai nupjauti net ir didelius plotus be didelių pastangų. Sėskitės ir lengvai užveskite galingą "Briggs and Stratton" 20 AG dviejų cilindrų variklį. LCD ekranas ant valdymo skydelio užtikrina visokeriopą kontrolę, pavyzdžiui LCD indikatorius informuoja kuomet reikia ištuštinti žolės surinkimo dėžę. Kitos funkcijos, tokios kaip pjovimo aukščio reguliavimas, peilio sankaba ar žolės surinkimo dėžės ištuštinimas visa tai galima atlikti sėdint vairavimo kėdėje.

Versija Kaina
MT 6127 ZL
buvo 5.790,00 € 5.290,00 € (su PVM)
Akcija baigiasi 2018-10-31

Variklio tipas B&S 8240 „Intek“ OHV serijos (2 cil.)
Galia kW/AG 14,7 / 20
Pavarų dėžė Hidrostatinė
Pavara Bepakopė
Kruizo kontrolė Yra
Garantuotas garso galios lygis LwA dB(A) 105
Triukšmo lygis, išmatuotas LpA dB(A) 89
Triukšmo lygio neapibrėžties koeficientas KpA dB(A) 2
Vibracijos vertė (AHW) m/s² 1) 0,50 / 4,40
Neapibrėžties koeficientas K m/s² 1) 0,25 / 2,20
Vejos plotas m² iki 10000
Pjovimo plotis cm 125
Pjovimo aukštis mm 30-110
Svoris kg 269
LCD ekranas Yra
Žolės surinkimo dėžės tūris l 350
Priekiniai ratai coliai 16 x 7.50-8
Galiniai ratai coliai 20 x 10.00-8
 • 1) Vejos pjovimo traktoriuose vertės priklauso nuo sėdynės / vairo

Standartinė įranga

 • Skystų kristalų ekranas
  Skystų kristalų ekranas rodo svarbią informaciją simboliais. Jis parodo: darbo valandas, akumuliatoriaus įtampą, žolės surinkimo dėžės būseną, kuro lygį, alyvos slėgį, žolės pripildymo dėžės lygį, sėdynės būseną, pjovimo įrangos aktyvavimą, autopilotą, elektromagnetinės sankabos būseną ir klaidas.
 • Sinchroninė pjovimo įranga
  Peiliams sinchroniškai sukantis ir išlaikant 90° kampą, optimizuojamas žolės padavimas į žolės išmetimo kampą.
 • Tvirta rėmo konstrukcija
  Suvirinta korpuso konstrukcija yra ypatingai tvirta. Jo forma sąlygoja ilgus tyrinėjimo ir bandymų metus. Bamperiai apsaugo prietaisą.
 • Važiavimo kontrolė
  Važiavimo kontrolė yra elektroniškai aktyvuojama ir palengvina darbą ypatingai dideliuose vejos plotuose
 • Elektromagnetinis ašmenų įjungimas
  Elektromagnetinis ašmenų įjungimas aktyvuoja pjovimo peilius vos paspaudus mygtuką kontroliniame skydelyje.
 • Novatoriška į priekį ir atbulinės eigos pavara
  Pedalų išdėstymas yra kaip ir įprastoje transporto priemonėje: pavaros pedalas dešinėje, stabdžiai kairėje pusėje. "Viking" sukurta pavaros svirtis pirmyn/atgal yra priešais ir ja paprasta naudotis, galima greitai dirbti. Dėka paprasto reversinio mechanizmo, judėjimo kryptį lengva pasirinkti svirties pagalba. Hidrostatinė pavarų dėžė suteikia galimybę pasirenkant tikslų norimą greitį.
 • Vienu pedalu valdoma hidrostatinė sistema
  Dešinys pedalas - pavara, kairys - stabdis. Komfortabilus vieno pedalo pavaros valdymas su hidrostatine transmisija.
 • Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas
  Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas: spyruokline rankena, esančia šalia sėdynės, galima tiksliai sureguliuoti pjovimo aukštį 8 padėtimis, o pasirinktas aukštis rodomas stebėjimo langelyje.
 • Pjovimo įranga su trimis peiliais
  Trijų peilių pjovimo sistema priklausomai nuo modelio yra 110 arba 125 cm pločio. Surinkimo sistema abiejose pjovimo įrangos pusėse sugriebia žolę net ir pakraščiuose ir kreipia ją peilių link.
 • Žolės valdymo sistema
  Žolės valdymo sistema dirba abipusiai. Ji nukreipia peilius į vidų, kad pjovimo plotis būtų keliais centimetrais didesnis.
 • Žolės surinkimo dėžė
  Žolės surinkimo dėžės talpa yra 250 L T5 serijos ir 350 L T6 serijos traktorių. Jos ištuštinamos svirties pagalba, nenulipant nuo sėdynės. Nuėmimas ir uždėjimas taip pat yra labai paprastas.
 • Prikabinimo įtaisas
  Naudojant šį prikabinimo įtaisą, paprasta prikabinti priedus.
 • Patogi reguliuojama sėdynė
  Sėdima ant sėdynės su spyruoklėmis, kurios aukštį galima nustatyti pagal kiekvieno žmogaus ūgį. Sėdynė gali būti palenkta į priekį.
 • Dideli, veją saugantys ratai
  Dideli, veją saugantys ratai su profiliu geram sukibimui.

Papildomai įsigyjama įranga

 • Priedas mulčiavimui
  Mulčiavimo priedas užtikrina, kad žolė grįš į dirvožemį kaip trąša. Reguliariai pjaunant su mulčiavimo priedu, žolė susmulkinama į mažas daleles, o vertingos maistinės medžiagos ir drėgmė grįžta į veją.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.