UAB "Liunera" Autorizuotas STIHL serviso dileris

VIKING "Mini Trac"

Linksmoji stumdoma mašinėlė

Praktiškas vaikiškas Mini traktoriukas su puikiu sukimo spinduliu ir garsiniu signalu. Linksmas, manevringas, sėdimas traktoriukas. Tinkamas vaikams maždaug nuo 2-3 metų.

Versija Kaina
VIKING "Mini Trac"
50,00 € (su PVM)

Matmenys / svoris 60 x 30 x 41 cm / 3.90 kg
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.