UAB "Liunera" Autorizuotas STIHL serviso dileris
26545399-fbb0-4fd8-b747-edd5e45207ee

SHE 81

Galingas, bet tylus elektrinis surinktuvas / smulkintuvas

STIHL SHE 81 - galingas elektrinis surinktuvas / smulkintuvas tyliems valymo darbams dideliuose plotuose ir aplink namus. Patogios minkštos detalės ant rankenos. Elektroninis sūkių skaičiaus reguliavimas reguliuoja siurbimo ar pūtimo stiprumą. Visi pritaikomi priedai permontuojami be įrankių.

Versija Kaina
SHE 81
48110110834
169,00 € (su PVM)

Nominali įtampa V 230
Galia, kW 1,4
Svoris kg 1) 4,5
Garso lygis dB(A) 2) 89
Triukšmo lygis dB(A) 2) 103
Vibracijos lygis kairė/dešinė m/s² 3) 5,6/2,6
Oro srautas m³/h 4) 650
 • 1) Be kabelio
 • 2) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2.5 dB (A)
 • 3) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2 m/s²
 • 4) Surinkimo rėžime

Standartinė įranga

 • Sumažinantis dulkių kiekį surinkimo maišas
  45 litrų tekstilinis rinktuvo krepšys, naudojamas su siurbimo funkcija, taip pat veikia kaip efektyvus dulkių filtras. Ištuštinimas lengvai atliekamas su apatiniu užtrauktuku.
 • Apsauginiai akiniai
  Svarbu akis apsaugoti nuo skrendančių dalelių ir UV spindulių. Tam prie įrenginio komplektuojami akiniai. Atkreipkite dėmesį, kad papildomai dar reikalinga veido apsauga, kai dirbama su krūmapjovėmis.
 • Laido kištuko fiksatorius
  Laido kištuko fiksatorius apsaugo nuo atsitiktinio įtampos laido ištraukimo.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.