UAB "Liunera" Autorizuotas STIHL serviso dileris

MR 4082

Patogus ir labai manevringas "Raider" vejos pjovimo traktorius

Šiuo manevringu VIKING MR 4082 traktoriuku - žoliapjove labai malonu važiuoti: dėl specialios perjungimo iš priekinės eigos į atbulinę svirčių sistemos manevruoti yra paprasta, tuo tarpu posūkio spindulys yra džiuginančiai mažas, o hidrostatinė automatinė pavarų dėžė veikia itin minkštai. Norint ištuštinti 250 l talpos žolės surinkimo dėžę, nereikia nulipti nuo patogios, reguliuojamos vairuotojo sėdynės: pakanka patraukti už kardo formos rankenos. Taip pat ir visi kiti valdymo elementai, pavyzdžiui, peilių sankaba, skirti važiavimo ir pjovimo režimams arba pjovimo aukščiui reguliuoti, yra tokiose vietose, kad viską galima kontroliuoti vienu metu. Vairuotojo sėdynė reguliuojama išilgai ir į aukštį, valdoma be įrankių. Mažas įlipimo aukštis - patogu įlipti ir išlipti bei daug vietos kojoms. Tvirtas rėmas, aukštos kokybės plastikinis korpusas. Plieninė daugiafunkcinė pjovimo įranga su žolės kreipimo įtaisu, skirta pakraščiams tolygiai nupjauti. Elektromagnetinė peilių sankaba, skirta peiliams paprastai įjungti.

Versija Kaina
MR 4082
buvo 3.350,00 € 2.999,00 € (su PVM)
Akcija baigiasi 2018-10-31

Garantuotas garso galios lygis LwA dB(A) 100
Triukšmo lygis, išmatuotas LpA dB(A) 86
Vibracijos vertė (AHW) m/s² 1) 0,60 / 3,00
Neapibrėžties koeficientas K m/s² 0,30 / 1,50
LCD ekranas no
Vejos plotas m² iki 4000
Pjovimo plotis cm 80
Pjovimo aukštis mm 35-90
Priekiniai ratai col. 13 x 5.00-6
Galiniai ratai col. 16 x 6.50-8
Svoris kg 196
Žolės surinkimo dėžės tūris l 250
 • 1) Vejos pjovimo traktoriuose vertės priklauso nuo sėdynės / vairo

Standartinė įranga

 • Itin mažas posūkio kampas
  Idealiai tinka sodams, kuriuose auga daug medžių ir krūmų. Kompaktiška konstrukcija ir neuždengtas vaizdas į priekį, todėl labai lengva manevruoti.
 • Elektromagnetinis ašmenų įjungimas
  Elektromagnetinis ašmenų įjungimas aktyvuoja pjovimo peilius vos paspaudus mygtuką kontroliniame skydelyje.
 • Novatoriška pavara į priekį ir atgal
  Pedalų išdėstymas yra kaip ir įprastoje transporto priemonėje: pavaros pedalas dešinėje, stabdžiai kairėje pusėje. "Viking" sukurta pavaros svirtis pirmyn/atgal yra priešais ir ja paprasta naudotis, galima greitai dirbti. Dėka paprasto reversinio mechanizmo, judėjimo kryptį lengva pasirinkti svirties pagalba. Hidrostatinė pavarų dėžė suteikia galimybę pasirenkant tikslų norimą greitį.
 • Žolės surinkimo sistema
  Veiksmingam ir tiksliam vejos kraštų nupjovimui.
 • Patogus įlipimas
  Mažas įlipimo aukštis patogu įlipti ir išlipti bei daug vietos kojoms.
 • Patogus sėdynės reguliavimas
  Tobula sėdynė, pritaikyta bet kokiam ūgiui: sėdynės aukštį ir plotį galima sureguliuoti greitai ir be įrankių.
 • 250 litrų talpos žolės surinkimo dėžė
  Galima lengvai ištuštinti sėdint ant vairuotojo sėdynės.

Papildomai įsigyjama įranga

 • Mulčiavimo funkcija
  VIKING mulčiavimo rinkinyje yra mulčiavimo įdėklas ir peilis. Mulčiavimo įdėklas neleidžia žolei patekti į dėžę ir taip ji lieka dirvožemyje. Su mulčiavimo peiliu žolė susmulkinama kelis kartus ir į dirvožemį atgal grąžinamos maistinės medžiagos bei drėgmė.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.