UAB "Liunera" Autorizuotas STIHL serviso dileris

MB 448 TC

Patogi, galinga ir patikima

Stabilus, smūgiams atsparus polimerų korpusas, centrinė pjovimo aukščio reguliavimo sistema ir labai praktiška žolės surinkimo dėžė – tai tik maža dalis, to, ką gaunate pirkdami šią vejapjovę. VIKING MB 448 TC yra kompaktiška, universali vejapjovė jūsų sodui, su kuria pagal savo pageidavimus galėsite prižiūrėti veją. Vienoje pusėje tvirtinama valdymo rankena yra sudedama, jos aukštį galima reguliuoti 2 pakopomis. Taip be problemų galėsite sandėliuoti vejapjovę namuose, o prireikus transportuoti lengvuoju automobiliu. Vejapjovė su nauja inovatyvia 55 litrų dėže žolei. Ventiliacijos angos nukreiptos žemyn, todėl dulkės neišpučiamos į viršų. Integruotas žolės pripildymo matuoklis parodo, kada reikia ištuštinti dėžę. Dėžė lengvai ir paprastai atsidaro ir yra patogiai ištuštinama. Taip pat žolės surinkimo dėžė turi dvi stabilias pakabas, kuriomis paprasta ir saugu prikabinti prie vejapjovės ir nukabinti nuo jos žolės surinkimo dėžę. VIKING MB 448 TC yra įdiegtas centrinis pjovimo aukščio reguliavimas 6 pakopomis. Spyruokline valdymo svirtimi pjovimo aukštį reguliuosite nuo 25 mm iki 75 mm. Pasirinktą aukštį matysite ekranėlyje prie svirties. Polimerų korpusas yra lengvas ir labai stabilus, o tuo pačiu kompaktiškas ir tvirtas. Vejapjovės rankenos yra praktiškos ir labai patogios pernešti. 1 ratų pavara, skirta greitai pjauti, darbą paverčia dar komfortiškesniu ir efektyvesniu. Galingas benzininis variklis su lengvosios paleisties funkcija, išskiria nedidelį kiekį išmetamųjų dujų. Vos vienu truktelėjimu užvesite savo vejapjovės variklį. Įsigiję vejapjovę, galėsite papildomai įsigyti mulčiavimo priedą “Mulch-Kit”, kurį sudaro mulčiavimo kaištis ir peilis AMK 048. Su šiuo priedu vejapjovė akimirksniu virsta daugiafunkce vejapjove. Susmulkinta nupjauta žolė netiekiama į žolės surinkimo dėžę, o paskirstoma nupjautoje vejoje kaip natūralios trąšos ir drėgmę palaikanti priemonė.

Versija Kaina
MB 448 TC
buvo 615,00 € 549,00 € (su PVM)
Akcija baigiasi 2018-10-31

Pavara 1 pavara
Garantuotas garso galios lygis LwA dB(A) 96
Triukšmo lygis, išmatuotas LpA dB(A) 83
Triukšmo lygio neapibrėžties koeficientas KpA dB(A) 2
Vibracijos vertė (AHW) m/s² 3.50 / 1.75
Vejos plotas m² iki 1200
Pjovimo plotis cm 46
Pjovimo aukštis mm 25-75
Svoris kg 27
Žolės surinkimo dėžės tūris l 55

Standartinė įranga

 • Reguliuojamo aukščio rankena
  Rankena gali būti lengvai ir greitai pritaikoma įvairiam ūgiui išlaikant vejapjovės manevringumą ir stabilumą.
 • Sulenkiamos rankenos
  Dėl sulenkiamos rankenos VIKING vejapjoves yra lengva transportuoti ir patogu laikyti.
 • Patogi rankena
  Reguliuojamo aukščio rankena gali būti pritaikoma bet kokiam ūgiui. Ji labai patogi darbui. Be to žolės surinkimo dėžę galima patogiai nuimti ir labai paprastai uždėti atgal.
 • Polimerinis korpusas
  VIKING vejapjovių korpusai pagaminti iš kokybiško, smūgiams ir ultra violetiniams spinduliams atsparaus polimero.
 • "ReadyStart"
  "ReadyStart" sumažina paleidimui reikalingą jėgą: vos vienas lengvas starterio laido truktelėjimas, ir variklis užsiveda.
 • Savaeigės
  Priklausomai nuo modelio, VIKING savaeigės vejapjovės gali būti su vieno, trijų greičių arba kintama "Vario" pavara. Tik atlenkiame pavaros svirtį ir vejapjovė pradeda judėti. Idealu dideliems vejos plotams.
 • Nešimo rankenos
  Patogios nešimo rankenos padės patogiai nunešti vejapjovę į reikiamą vietą be didelių pastangų.
 • Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas
  Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas 6 padėtimis nuo 25 iki 75 mm.
 • "Quickfix" greitojo įtempimo įtaisai
  Užtikrina greitą ir paprastą pritvirtinimą ir rankenos laikiklių atleidimą.
 • Lengvai važiuojantys ratai
  Dideli lengvai važiuojantys ratai su aukštos kokybės guoliais. Protektorius užtikrina geresnį sukibimą ir lengvą valymą.
 • Patogi žolės surinkimo dėžė
  Surinkimo dėžė gali būti užpildyta 100%, tai užtikrina optimizuota korpuso forma ir oro srauto judėjimas. Žolė, prieš ją nupjaunant, yra oro srauto pakeliama į viršų. Dviejų dalių surinkimo dėžė yra patogi, kai ją reikia ištuštinti.
 • Integruotas žolės lygio indikatorius.
  Visos VIKING vejapjovės žolės surinkimo dėžėje turi integruotą žolės lygio indikatorių, kuriam nusileidus - parodoma kada surinkimo dėžė yra pilna.
 • Peiliai su sparneliais
  Peiliai su sparneliais kartu su aerodinaminiu korpusu sukuria stiprų oro srautą, kuris pakelia žolę dar prieš ją nupjaunant.

Papildomai įsigyjama įranga

 • Mulčiavimo funkcija
  VIKING mulčiavimo rinkinyje yra mulčiavimo įdėklas ir peilis. Mulčiavimo įdėklas neleidžia žolei patekti į dėžę ir taip ji lieka dirvožemyje. Su mulčiavimo peiliu žolė susmulkinama kelis kartus ir į dirvožemį atgal grąžinamos maistinės medžiagos bei drėgmė.
 • Mulčiuojantis peilis
  Mulčiuojantis peilis nupjauna žolę, ją susmulkina į smulkius gabaliukus. Kai naudojama surinkimo dėžė, smulkiai nupjauta žolė surenkama į dėžę ją pilnai užpildant. Kai naudojamas mulčiavimo įdėklas susmulkinta žolė paliekama dirvožemyje.
 • VIKING variklio alyvos: net ir taip užtikriname aukščiausią kokybę - išsamiomis techninėmis žiniomis ir ilgamete patirtimi. Naudojame tik geriausias pagrindines alyvas ir priedus, specialiai skirtus naudoti sodo įrenginiams. Mūsų variklio alyvos užtikrina idealų VIKING sodo įrenginių variklių tepimą ir nedideles sąnaudas.
 • Mulčiavimo priedas, kurį sudaro peilis ir plastikinis įdėklas. Tinkamas visoms naujoms (nuo 2013 metų) 4 serijos vejapjovėms su 46 cm darbiniu pjovimo pločiu. Susmulkinta žolė grąžinama į veją, taip užtikrinamas aprūpinimas maistingomis medžiagomis.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.