UAB "Liunera" Autorizuotas STIHL serviso dileris

HS 56 C-E, 60 cm

Benzininės gyvatvorių žirklės su lengvo paleidimo funkcija "ErgoStart"

Puikiai tinka profesionaliems sodininkams ir ūkininkams. STIHL antivibracinė sistema. STIHL „ErgoStart“. Ilgalaikė oro filtravimo sistema. „2-MIX“ variklis. Be įrankių atidaromas degalų bako dangtelis. Išgaląstos abejos pjovimo peilių ašmenų pusės. Integruota apsauga nuo pjovimų ir ašmenų galo apsauga.

Versija Kaina
HS 56 C-E, Pjovimo ilgis 60 cm
569,00 € (su PVM)

Darbinis cilindro tūris cm³ 21,4
Galia kW/AG 0,65/0,9
Svoris kg 1) 4,5
Garso lygis dB(A) 2) 95
Triukšmo lygis dB(A) 2) 107
Vibracijos lygis, kairė/dešinė m/s² 3) 4,7/5,5
Bendras ilgis cm 104
Juostos ilgis cm 60
Atstumas tarp dantukų mm 34
 • 1) Be degalų, pilnai surinktas
 • 2) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2.5 dB (A)
 • 3) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2 m/s²

Standartinė įranga

 • STIHL "ErgoStart" (E)
  Lengvas paleidimas. STIHL „ErgoStart“ per pusę sumažina jėgos sąnaudas paleidžiant ir leidžia naudoti maždaug dviem trečdaliais mažesnį paleidimo greitį.
 • STIHL 2-MIX-variklis
  STIHL dvitaktis variklis su „2-MIX“ technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II .
 • Antivibracinė sistema
  Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to Stihl gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.
 • Dviejų pusių pjovimo ašmenys
  Dvigubi ašmenys pjauna švariau. Idealu pjaunant kietas, storas šakas.
 • Ilgo veikimo oro filtravimo sistema
  Užtikrina ilgesnius valymo intervalus ir geresnę variklio apsaugą.
 • Ašmenų apsauga
  Patogūs HS 46 C ir HS 56 C modeliai paprastai parduodami kartu su apsauga, kuri apsaugo tiek ašmenis tiek ir pavarą, taip pat ir daiktus, esančius šalia (pvz., natūralaus akmens sieną). Tai taip pat padeda lengviau nupjauti augalus prie žemės. (Kaip parodyta paveikslėlyje)
 • Dvipusiai pjovimo ašmenys
  Pjovimo ašmenys galandami iš abiejų pusių. Sumani ašmenų geometrija leidžia gerai atlikti darbą.
 • „Stop“ jungiklis
  „Stop“ jungiklis , kai valdoma vienu svertu: suaktyvinus „stop“ funkciją, rankenėlė tuoj pat grįžta atgal į padėtį I. Gyvatvorių žirklės vėl paruoštos užvedimui, taip supaprastinamas valdymas.
 • Beįrankiai užpylimo kamščiai
  Patentuoti kamščiai kuro ir alyvos užpylimui. Juos lengva atsukti ir užsukti be jokių papildomų įrankių.
 • Pakabinama rankena
  Kai darbas baigtas, gyvatvorių žirklės gali būti pakabinamos ant sienos.
 • Elektroninis uždegimo modulis
  Tai užtikrina patogų ir be problemišką užvedimą. Ši užvedimo sistema yra pilnai apsaugota nuo drėgmės ir purvo.
 • Rankinis degalų siurblys
  Paspaudus siurblio membraną, karbiuratoriaus kamera užpildoma degalais. Todėl traukiant virvutę jau būna pakankamai degalų, kurie paskatina oro ir degalų mišinio susidarymą. Dėl to nereikia taip daug kartų traukioti virvutės.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.