UAB "Liunera" Autorizuotas STIHL serviso dileris
477bb236-0609-4d7a-a71b-e11211f99b1f

RE 462 PLUS

Profesionali aukšto slėgio plovykla

Žalvarinė siurblio galvutė. Keraminiai stūmokliai. Slėgio/srauto valdymas. Manometras. Variklio išjungimo vėlinimo mygtukas. Avarinis išjungimas. Valymo priemonių dozavimo sistema ir 2 x 2.5 l valymo priemonių bakai, perjungiami vienu mygtuko paspaudimu. Integruota ritė aukšto slėgio žarnai. Papildomas purkštuvo vamzdis su rotaciniu antgaliu. Maitinimo kabelio laikiklis. Sulankstoma stūmimo rankena. Profesionalus STIHL purkštuvas. Sukamas elektros laido laikiklis. 20 m plienu armuota žarna.

Versija Kaina
RE 462 PLUS
47800124501
1.999,00 € (su PVM)

Maitinimo įtampa V/Hz 400 V/3 PH/50 Hz
Energijos sąnaudos kW 7,8
Maks. vandens srautas l/h 1130
Maksimalus vandens srautas l/h 1130
Darbinis slėgis bar 20-220

Standartinė įranga

 • Varinis siurblys su keramikiniais stūmokliais
  Varinis siurblio korpusas ir keramikiniai stūmokliai iki minimumo sumažina dilimą ir taip prailgina siurblio naudojimo laiką.
 • Manometras ir slėgio/kiekio reguliavimas
  Lengvam vandens kiekio ir darbinio slėgio pritaikymui esamai valymo užduočiai. Su manometru pastoviai galima kontroliuoti esamą slėgį.
 • Sulenkiama stūmimo rankena
  Naudojant du greito tvirtinimo elementus, galima lengvai sulenkti stūmimo rankeną. Taip RE 362 PLUS ir RE 462 PLUS patalpinsite automobilyje lengvai ir patogiai.
 • Rankena pernešimui
  Su patogiai pritvirtinta rankena skirta lengva pernešti įrenginį.
 • Dvi valymo priemonių talpyklos
  Dvi po 2,5 l valymo priemonių talpos talpyklos suteikia galimybę naudoti skirtingas plovimo priemones. Jas perjungti galima paprastai pasukus rankenėlę.
 • Greitas pajungimo laido fiksavimas
  Dėl pažangaus greito maitinimo laido fiksavimo, galima vienu judesiu tiksliai atsukti ir užfiksuoti norimą maitinimo laido atkarpą. Parvirtus įrenginiui laidas nenukrenta.
 • Profesionali purškimo įranga
  Sumažinta rankenėlės nuspaudimo jėga mažina nuovargį, dirbant ilgesnį laiką. Ergonomiškas dizainas padeda lengviau kompensuoti vandens srovės atatrankos jėgą. Paprastas priedų ir purškimo vamzdžio keitimas, naudojant greitąją jungtį.
 • Greitoji jungtis – profesionali purškimo įranga
  Greitoji jungtis padeda sutaupyti laiko, keičiant purškimo vamzdį ir priedus, kadangi keitimas vyksta lengviau ir greičiau.
 • Antras purškimo vamzdis su rotaciniu purkštuku
  PLUS modeliuose šalia ritės žarnai yra antras purškimo vamzdis su iš anksto sumontuotu rotaciniu purkštuku. Todėl galima greitai pakeisti plokščios srovės ir rotacinį purkštukus. Nebereikia atsukinėti ir vėl užsukinėti tiek plokščios srovės, tiek rotacinį purkštukus.
 • Plokštelė patogesniam žarnos užvyniojimui
  Palengvina aukšto slėgio žarnos užvyniojimą ant ritės. Jeigureikia nuvynioti žarną, ši plokštelė palenkiama į priekį.
 • Vandens slėgio/kiekio reguliavimas prie pistoleto
  Integruoto vandens slėgio / kiekio reguliavimo pagalba galima vienu pirštu, nepertraukiant darbo, reguliuoti įrenginio našumą, pritaikant jį esamai užduočiai.
 • Pasukamas laido laikiklis
  Apačioje esantis maitinimo laido laikiklis yra pasukamas. Todėl maitinimo laidą galima greitai nuimti. Neužtrunkate jį nuvyniodami. PLUS modeliuose maitinimo laidas ir aukšto slėgio žarna nuvyniojami ir užvyniojami nepriklausomai vienas nuo kito.
 • Mažų sūkių variklis ir tvirtas varinis siurblys
  Esant didesniam siurblio našumui, mažų sūkių variklis veikia mažesniais sūkiais. Tai užtikrina ilgesnį variklio ir siurblio eksploatavimo laiką ir tylesnį darbą. Keramikiniai stūmokliai iki minimumo sumažina dilimą ir taip prailgina siurblio naudojimo laiką.
 • Variklio išjungimo uždelsimas
  Prietaisuose, kuriuose sumontuotas variklio išjungimo uždelsimas, atleidus pistoletą , variklis prieš jungiant parengties režimą dar veikia 20 sekundžių. Tai sutrumpina įrenginio įjungimų ir išjungimų ciklus bei pailgina visos sistemos eksploatavimo laiką .
 • Plieno audiniu sustiprinta aukšto slėgio žarna
  Plienu audiniu sustiprinta aukšto slėgio žarna yra labai tvirta ir idealiai tinka naudoti net ir sudėtingiausiomis sąlygomis.
 • Du laikikliai purškimo vamzdžiams
  Du laikikliai purškimo vamzdžiams leidžia du skirtingus purškimo vamzdžius, pvz. su skirtingais purkštukais, saugiai pritvirtinti prie įrenginio.
 • Platūs ratai
  Platūs 300 mm skersmens ratai ir nauji ypač minkšti antdėklai geresniam mobilumui ir ramiam važiavimu. Tai labai didelis privalumas, dirbant ant šiurkščių ir nelygių paviršių.
 • Labai lankstūs net siauruose vamzdžiuose. Su purkštuku ir greitąja jungtimi, skirti RE 232 – RE 462 PLUS.
 • Universalus ploviklis CB 50 yra valiklis, skirtas profesionaliam naudojimui. Pagamintas biologiškai skaidžių tenzidų (remiantis ES normomis Nr. 648/2004, apibrėžiančiomis ploviklius) pagrindu, ploviklis skirtas ypač efektyviam šalinimui nuo kietų paviršių įvairiems nešvarumams, tokiems kaip suodžiai, kiti degimo prduktai, dulkės, purvas taip pat ir lengvai užterštiems paviršiams alyva ir kitais tepalais valyti. Tinkamas naudoti lakuotiems, dažytiems paviršiams, metalui, akmeniui, plastikui, stiklui. 1 ltr. ploviklio CB 50 pakanka nuvalyti apie 200 m² vidutiniškai užteršto paviršiaus. Sudėtyje nėra NTA. Vartojimas naudojant aukšto slėgio plovimo įrenginius. Užpildyti plovikliu atitinkamą talpą įrenginyje. Sąnaudas sureguliuoti pagal taršos lygį. Apipurkšti plovikliu valomą paviršių sumažintu slėgiu , paliekant kuriam laikui efektyvesniam nešvarumų skaidymui ir kruopščiai nuplauti aukšto slėgio srove, jau nenaudojant ploviklio. Kitą informaciją rasite savo aukšto slėgio plovimo įrenginio Naudojimo instrukcijoje. Plaunant rankomis. 100 ml. CB 50 ploviklio praskiesti 1 ltr. vandens ir padengti tirpalu valomą paviršių, paliekant kuriam laikui efektyvesniam nešvarumų skaidymui. Nuplauti dideliu kiekiu vandens. Neleisti plovikliui išdžiūti, nenaudoti jo ant karštų paviršių, saugoti nuo šalčio ir tiesioginių saulės spindulių poveikio. Laikykitės vietinių taisyklių, apibrėžiančių reikalavimus drenažui ir nuotekoms, naudojant ploviklius bei jų tirpalus. Sudėtyje yra ˂ 5% nejonizuotų ir kvapniųjų medžiagų junginių.
 • Universalus ploviklis CB 90 yra valiklis, skirtas universaliam naudojimui. Pagamintas biologiškai skaidžių ir aktyvaus paviršinio poveikio medžiagų (remiantis ES normomis Nr. 648/2004, apibrėžiančiomis ploviklius) pagrindu, ploviklis skirtas valyti įvairius kietus paviršius namuose ir kieme. Tinka plauti lakuotus, dažytus paviršius, metalą, akmenį, mūrą, plastiką, stiklą. 1 ltr. ploviklio CB 90 pakanka nuvalyti apie 100 m² vidutiniškai užteršto paviršiaus. Sudėtyje nėra NTA. Vartojimas naudojant aukšto slėgio plovimo įrenginius. Užpildyti plovikliu atitinkamą talpą įrenginyje. Sąnaudas sureguliuoti pagal taršos lygį. Apipurkšti plovikliu valomą paviršių sumažintu slėgiu , paliekant kuriam laikui efektyvesniam nešvarumų skaidymui ir kruopščiai nuplauti aukšto slėgio srove, jau nenaudojant ploviklio. Kitą informaciją rasite savo aukšto slėgio plovimo įrenginio Naudojimo instrukcijoje. Plaunant rankomis. 100 ml. CB 90 ploviklio praskiesti 1 ltr. vandens ir padengti tirpalu valomą paviršių, paliekant kuriam laikui efektyvesniam nešvarumų skaidymui. Nuplauti dideliu kiekiu vandens. Neleisti plovikliui išdžiūti, nenaudoti jo ant karštų paviršių, saugoti nuo šalčio ir tiesioginių saulės spindulių poveikio. Laikykitės vietinių taisyklių, apibrėžiančių reikalavimus drenažui ir nuotekoms, naudojant ploviklius bei jų tirpalus. Galiojimo laikas: 5 metai. Pagaminimo datą žiūrėti ant pakuotės. Sudėtyje yra ˂ 5% nejonizuotų medžiagų junginių, 5-15% fosfatų. Esant poreikiui, gali būti pateiktas SDL. Saugoti vaikams nepasiekiamoje vietoje
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.