UAB "Liunera" Autorizuotas STIHL serviso dileris
4799439a-343c-4cb2-9294-b5e4742264f5

SH 86

Galingas benzininis surinktuvas su "ElastoStart" funkcija

Labai stipriai siurbia. Idealus dideliems plotams valyti. Serijinėje komplektacijoje gali būti naudojamas ir kaip pūtiklis. Su patogia STIHL antivibracine sistema, pūtimo vamzdžiu, apvaliu ir plokščiu antgaliu. Dėl naujojo HD2 oro filtro tinkamas naudoti ir labai dulkėtoje aplinkoje.

Versija Kaina
SH 86
42410110917
369,00 € (su PVM)

CO2 g/kWh 848
Darbinis cilindro tūris cm³ 27,2
Svoris kg 1) 5,6
Garso lygis dB(A) 2) 93
Triukšmo lygis dB(A) 3) 106
Vibracijų lygis, kairė m/s² 4) 2,5
Vibracijų lygis, dešinė m/s² 4) 2,5
Oro srautas m³/h 5) 770
 • 1) Be kuro, pilnas komplektas
 • 2) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2.5 dB (A)
 • 3) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2,5 dB(A)
 • 4) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2 m/s²
 • 5) Surinkimo rėžime

Standartinė įranga

 • STIHL "ElastoStart"
  Su šia specialia paleidimo rankenėle variklį galite užvesti tolygiai. Integruotas slopinimo elementas suvienodina degalų tiekimą užvedant variklį. Dėl to paleisti daug lengviau.
 • Sklendės užraktas su Stop jungikliu
  Veikiantis įrenginys iš karto sustoja vos paspaudus išjungimo mygtuką. Po to degimas vėl automatiškai aktyvuojamas, todėl įrenginį galima vėl iš karto užkurti.
 • Nešiojimo diržas
  STIHL nešiojimo diržo dėka ilgas darbas tampa ne toks varginantis ir leidžia geriau judėti tvirtai laikant įrenginį.
 • Antivibracinė sistema
  Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to STIHL gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.
 • Vienos rankos valdymas su rankenos paminkštinimu
  Saugiam ir komfortabiliam laikymui.
 • Rankinis degalų siurblys
  Paspaudus siurblio membraną, karbiuratoriaus kamera užpildoma degalais. Todėl traukiant virvutę jau būna pakankamai degalų, kurie paskatina oro ir degalų mišinio susidarymą. Dėl to nereikia taip daug kartų traukioti virvutės.
 • Apsauginiai akiniai
  Svarbu akis apsaugoti nuo skrendančių dalelių ir UV spindulių. Tam prie įrenginio komplektuojami akiniai. Atkreipkite dėmesį, kad papildomai dar reikalinga veido apsauga, kai dirbama su krūmapjovėmis.
 • STIHL dvitaktis "2-MIX" variklis
  STIHL dvitaktis „2-MIX“ technologijos variklis užtikrina didelį variklio našumą, didelę traukos galią ir taupo iki 20 % degalų, lyginant su panašaus našumo STIHL dvitakčiais varikliais, kuriuose netaikoma „2-MIX“ technologija.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.