UAB "Liunera" Autorizuotas STIHL serviso dileris
5044413b-9ff9-4b24-bfea-5d4b8b0549ce

SE 62 E

Aukštos kokybės dulkių siurblys su automatiniu įsijungimu ir kištukiniu lizdu elektriniams prietaisams

Elektros lizdas su automatinio įjungimo funkcija (E), skirtas prijungti elektrinį įrenginį. Šlapio/sauso valymo galimybės. Pūtimo funkcija perjungus įsiurbimo žarną prie išėjimo jungties. Kelių lygių filtravimo įranga. Valomas filtras. 3,5 m siurbimo žarna. Teleskopinis siurbimo vamzdis. Keičiami antgaliai: grindų, universalus ir siauras. Adapteris elektriniam įrenginiui.

Versija Kaina
SE 62 E
47840124403
179,00 € (su PVM)

Svoris kg 1) 8
Garso lygis dB(A) 2) 70,9
Įsiurbimo srautas l/min 3600
Įsiurbimo srautas l/min 3600
Maksimalus vakumas mbar 210
Maks. energijos sąnaudos P (max) W 1400
Siurbimo žarnos ilgis m 3,5
Talpos tūris l 20
 • 1) Paruoštas naudojimui
 • 2) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 1.5 (dB(A))

Standartinė įranga

 • Automatinio įjungimo funkcija (E)
  Su adapteriu elektriniam įrankiui dulkės surenkamos iš karto Jums gręžiant, pjaunant ar šlifuojant. Ypač patogu: tiesioginis elektros įrankių prijungimas prie universalaus siurblio. Siurblys automatiškai įjungiamas ir išjungiamas per elektrinį įrankį.
 • Automatinio įjungimo funkcija (E)
  Su adapteriu elektriniam įrankiui dulkės surenkamos iš karto Jums gręžiant, pjaunant ar šlifuojant. Ypač patogu: tiesioginis elektros įrankių prijungimas prie universalaus siurblio. Siurblys automatiškai įjungiamas ir išjungiamas per elektrinį įrankį.
 • Kelių lygių filtravimo įranga
  Kartu naudojant filtro krepšį ir pagrindinį filtrą užtikrinamas dar didesnis dulkių sulaikymo lygis.
 • Filtro valymas
  Lengvam filtravimo įrangos valymui. Tiesiog paprastai uždengti jungtį siurbimo žarnos gale ir paspausti filtro valymo mygtuką. Filtras išvalomas greitai ir automatiškai. Siurbimo galia išlieka visada aukšta ir nesumažėja dėl užteršto filtro.
 • Adapteris su siurbimo reguliavimu
  Adapteris leidžia optimaliai sureguliuoti siurbimo jėgą.
 • Pūtimo funkcija
  Pūtimo funkcija praplečia siurblio panaudojimą. Paprasčiausiai įstatykite vakuuminę žarną į angą esančia siurblio gale.
 • Kombinuotas antgalis grindims
  Kombinuotas antgalis grindims, perjungiamas koja, optimaliai tinka tiek lygiems paviršiams, tiek kiliminėms dangoms.
 • Siurbimo žarnos laikiklis
  Praktiškam visos siurbimo įrangos kartu su grindų valymo antgaliu laikymui prie įrenginio, su fiksavimu dviejuose taškuose.
 • Teleskopinis siurbimo kotas
  Teleskopinis siurbimo kotas leidžia tobulai prisitaikyti prie naudotojo ūgio.
 • Universalus antgalis
  Įvairiems valymo darbams. (Pan. iliustracijoje)
 • Grindų / plyšių antgalis
  Grindų / plyšių antgalis yra laikomas ant įrenginio, todėl jį patogu bet kada paimti.
 • Priedų dėtuvė
  Dėl integruotos priedų dėtuvės galima patogiai ir praktiškai laikyti komplektacijoje esančius priedus: siurbimo žarną, universalų ir siaurą antgalius.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.