UAB "Liunera" Autorizuotas STIHL serviso dileris
7f0a3a43-e145-4ed2-a5ed-75ae168ccd01

BGA 45 su integruotu akumuliatoriumi ir įkrovikliu

Puikus pagalbininkas kieme ar sode

Rankinis akumuliatorinis pūtiklis, skirtas valyti mažesnius plotus šalia namų. Apvalus antgalis, įmontuotas akumuliatorius, sieninis laikiklis su įkrovimo funkcija, praktiškam sandėliavimui ir įrenginio įkrovai tuo pat metu, svoris 2,0 kg. Akumuliatoriaus įkrovimo laikas 210 min /300 min (80 % /100 %).

Versija Kaina
BGA 45
45130115900
129,00 € (su PVM)

Svoris kg 1) 2,2
Oro srauto greitis m³/h 2) 85
Oro srautas m³/h 2) 420
Maks. oro srautas m³/h 3) 500
Oro greitis m/s 38
Pūtimo jėga N 5
Nominali įtampa V 18
Maks. oro greitis m/s 44
Akumuliatorinė technologija Ličio jonų
Akumuliatoriaus veikimo laikas min 4) iki 10
 • 1) Su akumuliatoriumi
 • 2) Su apvaliu antgaliu
 • 3) Be pūtimo priedo/antgalio
 • 4) Naudojimo laikas priklausomai nuo sąlygų gali skirtis

Standartinė įranga

 • Apsauginis raktelis
  Įrenginį galima naudoti tik su apsauginiu rakteliu. Jeigu jo nėra, įrenginys išjungiamas saugojimo būklei. Apsaugojama nuo netyčinio įjungimo.
 • Minkšta rankena
  Dėka valdymo dvejomis rankomis ir minkštos rankenos su apsaugine bei darbinėmis svirtimis, su akumuliatoriniu pūtikliu dirbti yra lengva ir saugu.
 • Kompaktiška ir ergonomiška
  Dėka integruoto akumuliatoriaus įrenginys yra optimaliai subalansuotas. Su BGA lengva dirbti.
 • Krovimo laidas
  STIHL BGA 45 naudoja 18V ličio jonų akumuliatorių, kurį lengvai įkrausite krovimo laidu.
 • Įkrovimo lygio indikatorius
  Likęs dirbti ar įkrauti laikas yra matomas paspaudus mygtuką. Užsidega 4 LED, mirksi žaliai arba raudonai – taip parodoma akumuliatoriaus būklė.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.