UAB "Liunera" Autorizuotas STIHL serviso dileris
99f5e186-c55d-481e-b049-8a5d28a33025

SE 122 E

Galingas purvo ir dulkių siurblys su elktros lizdu skirtu pajungti elektros prietaisus

STIHL SE 122 E - galingas universalus siurblys. Su sūkių reguliavimu ir švelniu paleidimu. Automatinis įjungimas ir elektros lizdas elektriniams prietaisams. Kelių pakopų filtravimo įranga. Siurblys gali būti naudojamas sausam arba šlapiam siurbimui. Įrenginys puikiai tinka namų reikmėms, dirbtuvėse, biuruose ir gamyklose. Ratukai turi stabdžius, tad siurblį galėsite užfiksuoti konkrečioje vietoje ir nesirūpinti, kad jis pajudės. Siurblio rankenėlė ir traukimo vamzdis pagaminti iš nerūdijančio plieno.

Versija Kaina
SE 122 E
47740124405
409,00 € (su PVM)

Svoris kg 1) 12,3
Garso lygis dB(A) 2) 65,1
Įsiurbimo srautas l/min 3600
Įsiurbimo srautas l/min 3700
Maksimalus vakumas mbar 250
Maks. energijos sąnaudos P (max) W 1500
Siurbimo žarnos ilgis m 3
Talpos tūris l 30
 • 1) Paruoštas naudojimui
 • 2) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 1.5 (dB(A))

Standartinė įranga

 • Automatinio įjungimo funkcija (E)
  Su adapteriu elektriniam įrankiui dulkės surenkamos iš karto Jums gręžiant, pjaunant ar šlifuojant. Ypač patogu: tiesioginis elektros įrankių prijungimas prie universalaus siurblio. Siurblys automatiškai įjungiamas ir išjungiamas per elektrinį įrankį.
 • Daugialypė filtravimo sistema
  Plaunamas filtro įdėklas yra higieniškas, ekonomiškas ir ekologiškas.
 • Filtro valymas
  Lengvam filtravimo įrangos valymui. Tiesiog paprastai uždengti jungtį siurbimo žarnos gale ir paspausti filtro valymo mygtuką. Filtras išvalomas greitai ir automatiškai. Siurbimo galia išlieka visada aukšta ir nesumažėja dėl užteršto filtro.
 • Nerūdijančio plieno rankena
  Prie nerūdijančio plieno rankenos per greito sujungimo movą jungiama žarna.
 • Nerūdijančio plieno įtraukimo vamzdis
  Su tvirtu ir ilgaamžiu nerūdijančio plieno vamzdžiu dulkės, metalo drožlės, purvas ar skysčiai gali būti išvalyti greitai ir be didelių pastangų.
 • Įsiurbimo galios valdymas
  Bepakopis įsiurbimo galios reguliavimas.
 • Universalus grindų antgalis
  Su universaliu grindų antgaliu galima greitai ir švariai valyti įvairių rūšių grindis.
 • Universalus antgalis
  Įvairiems valymo darbams. (Pan. iliustracijoje)
 • Grindų / plyšių antgalis
  Grindų / plyšių antgalis yra laikomas ant įrenginio, todėl jį patogu bet kada paimti.
 • Pasukami ratai su fiksavimo stabdžiu
  Komfortabiliam manevravimui. Su parkavimo stabdžiais dėl saugumo darbo metu.
 • Priedų dėtuvė
  Dėl integruotos priedų dėtuvės galima patogiai ir praktiškai laikyti komplektacijoje esančius priedus: siurbimo žarną, universalų ir siaurą antgalius.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.