UAB "Liunera" Autorizuotas STIHL serviso dileris
a18fa1f1-ba06-43cd-b269-d3abac176fda

BGA 56, komplekte 2 akumuliatoriai ir įkroviklis

Antras akumuliatorius su 50% nuolaida!

Nupūsti nupjautos vejos likučius, purvą, lapus nuo plytelių, takelio ar kelio su labai manevringu ir patogiu akumuliatoriniu pūstuvu BGA 56 yra labai paprasta. Puikiai subalansuotas BGA 56 su reguliuojamu pūstuvo vamzdžiu gali būti greitai pritaikytas pagal naudotojo ūgį, neprarandant pūtimo jėgos nuostolių dėl per didelio atstumo nuo žemės paviršiaus.

Versija Kaina
BGA 56, akumuliatorius AK20, akumuliatorius AK30 (su 50% nuolaida), įkroviklis AL101
45230115918
buvo 418,00 € 338,00 € (su PVM)
Akcija baigiasi 2019-07-31

Akumuliatorinė technologija Ličio jonų COMPACT
AK 30 akumuliatoriaus veikimo laikas min 1) iki 30
Maks. oro greitis m/s 54
Svoris kg 2) 2,1
Maks. oro srautas m³/h 3) 750
Oro srautas m³/h 4) 600
Pūtimo jėga N 9
AK 20 akumuliatoriaus veikimo laikas min 1) iki 25
Akcija! Antras akumuliatorius su 50% nuolaida!
 • 1) Naudojimo laikas priklausomai nuo sąlygų gali skirtis
 • 2) Be akumuliatoriaus
 • 3) Be pūtimo priedo/antgalio
 • 4) Su apvaliu antgaliu

Standartinė įranga

 • Tylus
  Įrenginys gali būti naudojamas nenaudojant klausos apsaugos.
 • Minkšta rankena
  Minkšta rankena sugeria tam tikrą vibracijų dalį bei gerina sukibimą dirbant.
 • Multifunkcinė rankena
  Dėka multifunkcinės rankenos viską galima valdyti viena ranka. Su svirtimi reguliuojamos variklio apsukos. Visiškai paprasta, nesvarbu, ar esi kairiarankis, ar dešiniarankis.
 • Reguliuojamas pūtimo vamzdžio ilgis
  Pūtiklis BGA 56 siūlo 3 vamzdžio ilgio pasirinkimus, kad naudotojas galėtų pritaikyti savo ūgiui. Tai padeda išvengti pūtimo jėgos nuostolių dėl per didelio atstumo nuo žemės paviršiaus.
 • Tarpinė pozicija akumuliatoriui įrenginyje
  Akumuliatorius gali būti įdedamas dviem etapais. Pirma fiksavimo pozicija – tarpinė pozicija: akumuliatorius saugiai fiksuojamas įrenginyje, bet neliečia kontaktų. Antra fiksavimo pozicija – darbo pozicija: Akumuliatorius pilnai įdėtas ir liečia įrenginio kontaktus.
 • Pakabinama kilpa
  Saugiai pakabinkite akumuliatorinį pūstuvą ant sienos už kilpos rankenos korpuse, kad sutaupytumėte vietos.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.