UAB "Liunera" Autorizuotas STIHL serviso dileris
d154c682-e189-4b39-a22d-385600ed04c5

KGA 770, komplekte su akumuliatoriumi ir įkrovikliu

Viena geriausių šlavimo mašinų, pritaikyta naudoti su akumuliatoriumi

Aukštos kokybės akumuliatorinė šlavimo mašina dideliems plotams iki 2000m². Akumuliatorinė lėkštinių šluotų ir cilindrinių šepečių pavara neleidžia mašinai savaime judėti, ji juda stūmimo būdu. Lėkštinės šluotos ir cilindriniai šepečiai visada juda optimaliu greičiu.

Versija Kaina
KGA 770 su akumuliatoriumi AP 300 ir įkrovikliu AL 300
48602000000
1.087,00 € (su PVM)

Nominali įtampa V 36
Svoris be akumuliatoriaus kg 1) 16
Talpyklos tūris l 50
Šiukšlių surinkimo konteinerio talpa l 50
Plotams m² 2000
Šlavimo plotis cm 77
Garso lygis dB(A) 2) 64
Triukšmo lygis dB(A) 3) 80
Teorinė valymo talpa m²/h 3250
Rekomenduojamas akumuliatorius AP 300
Akumuliatorinė technologija Ličio jonų PRO
AP 100 akumuliatoriaus veikimo laikas min 4) iki 70
AP 200 akumuliatoriaus veikimo laikas min 4) iki 140
AP 300 akumuliatoriaus veikimo laikas min 4) iki 210
 • 1) Be akumuliatoriaus
 • 2) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2.5 dB (A)
 • 3) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2.0 dB (A)
 • 4) Naudojimo laikas priklausomai nuo sąlygų gali skirtis

Standartinė įranga

 • STIHL "MultiClean PLUS" šlavimo sistema
  Užtikrina, kad šlavimo mašinos galėtų surinkti įvairiausių rūšių nešvarumus. Problemų nesukelia net ir sunkūs ir šlapi nešvarumai bei gėrimų skardinės arba PET buteliai. Be to su papildomu cilindriniu šepečiu STIHL "MultiClean PLUS" surenka ir smulkias dulkes. Nešvarumai surenkami prietaiso priekyje, taigi sąšlavos neužstringa po prietaisu.
 • Oro filtras
  Žiedinė sandarinimo juosta ir du oro filtrai iš putų plastiko sulaiko net labai smulkias dulkeles. Abu oro filtrus lengva išimti ir išplauti.
 • Prailginto veikimo pavarų dėžė
  Tiesioginis perdavimas padidina darbo efektyvumą labiau negu diržinė pavarų sistema, todėl šlavimo mašiną lengva stumti. Apvalūs šepečiai, besisukantys į vidų, važiuojant atbuline eiga, apsaugo nuo dulkių.
 • Tvirti šeriai
  Šeriams iš mažai dylančio nailono STIHL suteikia keturių metų garantiją.
 • Šoniniai apsauginiai volai
  Įrenginio šonuose esantys apsauginiai volai, leidžia jums valyti arti sienų arba žemų apvadų, nepažeidžiant įrenginio, bei sienos.
 • Centrinis aukščio reguliavimas
  Centriniu aukščio reguliatoriumi šlavimo mašinas galima pritaikyti skirtingiems paviršiams. Šonuose išsikišę šepečiai ir šepečių spaustuvas užtikrina, kad visiškai švarūs taptų ir patys pasieniai arba borteliai.
 • Sandarinimo juosta
  Dėka aplink cilindrinį šepetį esančios sandarinimo juostos, sulaikomos pakeltos dulkės. Dėl oro filtrų ir šių juostų, net šluojant smulkius nešvarumus, nesukeliama daug dulkių.
 • Neapdorotų sąšlavų talpykla
  Į ypač aukštą ir didelę talpyklą telpa daug sąšlavų, bet ji užima nedaug vietos. Pastačius prietaisą ant talpyklos, jis užima nedaug vietos, o šiukšlės vis tiek neiškrenta.
 • Patogios rankenos
  Motorinę šluotą galima lengvai stumti, pritaikyti skirtingų ūgių naudotojams, bei nuimti rankenas – patogesniam transportavimui.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.