UAB "Liunera" Autorizuotas STIHL serviso dileris
e2716d67-c70b-4ac3-881c-6205873689c6

BG 56

Rankinis pūtiklis

Greitai nupučia lapus ar nupjautą žolę. Apvalus antgalis. 2-MIX variklis, stabdymo mygtukas.

Versija Kaina
BG 56
42410111738
269,00 € (su PVM)

CO2 g/kWh 955
Darbinis cilindro tūris cm³ 27,2
Svoris kg 4,1
Garso lygis dB(A) 1) 90
Triukšmo lygis dB(A) 2) 104
Vibracijos lygis, dešinė m/s² 3) 7,5
Oro srauto greitis m³/h 4) 700
Oro srauto greitis m³/h 5) 560
Oro srauto greitis su apvaliu antgaliu m/s 60
Maks. oro srauto greitis m³/h 6) 730
Įranga Apvalus antgalis
Maksimalus oro srauto greitis m/s 71
 • 1) K faktorius pagal dir. 2006/42/EC = 2.5 dB (A)
 • 2) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2.5 dB (A)
 • 3) K faktorius pagal dir. 2006/42/EG = 2 m/s ²
 • 4) Su apvaliu antgaliu pūtimo rėžime
 • 5) Su plokščiu antgaliu pūtimo rėžime
 • 6) Be pūtimui skirtų priedų

Standartinė įranga

 • Sumažinto išmetimo variklio technologija
  STIHL dvitaktis variklis su „2-MIX“ technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II .
 • Multifunkcinė valdymo rankena
  Lengvai ir patogiai valdoma nykščiu, vadinasi, niekada nereikia atitraukti rankų nuo rankenos.
 • Rankinis degalų siurblys
  Paspaudus siurblio membraną, karbiuratoriaus kamera užpildoma degalais. Todėl traukiant virvutę jau būna pakankamai degalų, kurie paskatina oro ir degalų mišinio susidarymą. Dėl to nereikia taip daug kartų traukioti virvutės.
 • Apsauginiai akiniai
  Svarbu akis apsaugoti nuo skrendančių dalelių ir UV spindulių. Tam prie įrenginio komplektuojami akiniai. Atkreipkite dėmesį, kad papildomai dar reikalinga veido apsauga, kai dirbama su krūmapjovėmis.

Papildomai įsigyjama įranga

 • STIHL "ElastoStart"
  Su šia specialia paleidimo rankenėle variklį galite užvesti tolygiai. Integruotas slopinimo elementas suvienodina degalų tiekimą užvedant variklį. Dėl to paleisti daug lengviau.
Šiuos produktus galima rezervuoti internetu be įsipareigojimų ir juos įsigyti mūsų parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.
Šiuos produktus galima pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje. Čia mes patarsime ir suteiksime profesionalų servisą. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir jie bus išsiųsti jums į namus. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.

Šiuos produktus galima pirkti internetu ir juos asmeniškai pristatysime jūsų nurodytu adresu. Kadangi jūsų saugumas mums yra labai svarbus, mes individualiai paaiškinsime kaip saugiai naudotis įrenginiu. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos. Spausti čia ir sužinosite informaciją apie pristatymo išlaidas.